ویژه! ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل D157 STS بزرگنمایی

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل D157 STS

samsung

جدید

  • شستشوی نصف ظرفیت
  • بهداشت
  • شستشوی فوق سریع (60 دقیقه‌ای)
  • 7 برنامه شستشو

جزییات بیشتر

به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی بر وضعیت کار نظارت کنید

صفحه نمایش LED عریض

با صفحه نمایش LED عریض و بزرگی که خواندن آن آسان است، برای شستن ظروف از شیوه‌ای جدیدتر و آسان‌تر بهره‌مند شوید. می‌توانید به‌سرعت وضعیت، تنظیمات، زمان باقیمانده و میزان پیشرفت چرخه را در یک چشم به هم زدن و حتی از فاصله دور نیز بررسی کنید. بنابراین می‌توانید بدون هیچ زحمتی بر عملکرد شستشو نظارت داشته باشید و آن را کنترل کنید.

به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی بر وضعیت کار نظارت کنید

جایگذاری آسان و شستشوی ایمن کاردها و چنگال‌ها

قفسه سوم قابل انعطاف

«قفسه سوم قابل انعطاف» فضایی اختصاصی را در قسمت بالا برای اقلام کوچک و سبک مثل کارد و چنگال و وسایل آشپزی فراهم می‌کند. در نتیجه، این اقلام سالم می‌مانند و در عین حال با فشار قوی آب به‌طور کامل تمیز می‌شوند.

قفسه سوم قابل انعطاف

ظرف‌های بلندتر و پهن‌تر را با انعطاف‌پذیری بیشتری جای دهید

تنظیم ارتفاع آسان

فضای داخلی به‌واسطه انعطاف‌پذیری خود، دارای قابلیت تنظیم ارتفاع است، بنابراین با لمس فقط یک ضامن می‌توان قفسه بالایی را به‌سرعت تا 5 سانتی‌متر بالا و پایین کرد. با ایجاد فضای بیشتر در قفسه پایین، می‌توانید همه نوع ظروف را با هر شکل و اندازه‌ای، از قابلمه‌های بلند گرفته تا دیس‌های پهن و بشقاب‌های بزرگ در آن جای دهید.


تنظیم ارتفاع آسان

با شستشوی نصف ظرفیت، به‌راحتی در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنید

شستشوی نصف ظرفیت

دیگر آن روزها گذشت که صبر می‌کردید ماشین ظرفشویی پر شود. تنظیم «نصف ظرفیت» با داشتن انعطاف‌پذیری بسیار بیشتر، به شما این امکان را می‌دهد که ظروف را فقط در قسمت پایین پر کنید و بشویید. بدین ترتیب، با استفاده از نصف ظرفیت دستگاه می‌توانید در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنید و به‌راحتی از داشتن ظروفی تمیز در هر زمان بهره‌مند شوید.


آبکشی بهداشتی برای از بین بردن باکتری‌ها

بهداشت

گزینه «بهداشت» را می‌توان به‌همراه برنامه‌های خاصی فعال کرد تا همه چیز به‌طور بهداشتی تمیز شوند. این گزینه مرحله آبکشی نهایی را طولانی‌تر می‌کند و دمای آب را تا 70 درجه سانتیگراد بالا می‌برد که همین امر امکان شستشوی عمیق‌تر را فراهم می‌نماید و باکتری‌ها و میکروب‌ها را نابود می‌کند. بنابراین استفاده از ظروف، کارد و چنگال و وسایل آشپزی همیشه بی‌خطر است.


با شستشو و خشک‌سازی 60 دقیقه‌ای در زمان صرفه‌جویی کنید

شستشوی فوق سریع (60 دقیقه‌ای)

گزینه «شستشوی فوق سریع» 60 دقیقه‌ای باعث می‌شود ظروف شما بسیار سریع‌تر شسته و خشک شوند. این گزینه برای بار کم و اقلام نه چندان کثیف مانند فنجان، کارد و چنگال و بشقاب‌های شام که در واقع نیازمند شستشوی قدرتمند نیستند گزینه‌ای ایده‌آل است، چرا که در مدت تنها 60 دقیقه آن‌ها را در یک چرخه کامل شستشو و خشک‌سازی قرار می‌دهد.

نوشتن دیدگاه

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل D157 STS

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل D157 STS